"המפתח לדירה חדשה מתחיל כאן ועכשיו"

pic1

שלום רב,

תודה על האמון אשר הנך מעניק לחברתנו בבחירתך להימנות על חוג לקוחותינו.
נפלה בידי הזכות לעמוד בראש קבוצה המשנה את עתיד כלכלת הנדל"ן החברתית בישראל. בפני הקבוצה עומדות משימות מורכבות ומגוונות, ואתגרים חשובים.
מטרת הקבוצה היא שכל איש יזכה "למפתח לדירה חדשה", שדרוג רמת החיים, מקסימום נוחות, איכות חיים, שקט נפשי ושלווה וחיים טובים, לחיות בסביבה אופטימלית ומתקדמת ועם רוב ההטבות האפשריות.
חזונו של חברת CITYCO (סיטיקו בע"מ) הוא להוביל את כלכלת הנדל"ן החברתית בישראל ולעודד צמיחה ופיתוח בר קיימא של המשק בכלל וענף זה בפרט, תוך קידום מעמדם של בעלי נכסים ישנים, התושבים ואזרחי ישראל

על מנת להגשים חזון זה, הציבה הקבוצה שורה של יעדים לפעילותו בשנים 2010 - 2012:

  • מיקסום האמון הנרכש בין הקבוצה לציבור בישראל.
  • פיתוח והפעלת כלי צמיחה להתמודדות עם השפעות משברי נדל"ן כלכליים חברתיים
  • הקטנת הפערים הכלכליים בין אוכלוסיות חלשות באיזורים נחשלים לבין אוכלוסיות חזקות באיזורי יוקרה וצמצום העוני
  • עידוד חדשנות מחקר ופיתוח טכנולוגי
  • שיפור כושר התחרות של הקבוצה והגברת הידע והמקצועיות
  • קידום ופיתוח בר קיימא של ענפי טכנולוגיות יזום, תכנון ובניה, המשך הכרת צרכי הלקוחות והסביבה
  • אכיפת זכויות בעלי הנכסים, חיזוק אזורים נחלשים ושיקום מתחמים ישנים
  • הכשרת עובדים לקבוצה למקצועות היזום, התכנון והבניה
  • קביעת ואכיפת תקנים שיבטיחו בטיחות ובריאות הציבור בבניינים ובפרוייקטי הבניה
  • עידוד צריכת שירותי הקבוצה בכל אזורי ישראל

 

pic1

אנו רואים את הקבוצה כחברה מובילה ומתווה דרך הצופה פני עתיד מחד ומתאים את עצמו לשינויים במשק מאידך

על מנת לעקוב אחר מימוש יעדים אלו, הקבוצה מקיימת מדיניות המכוונת להשגת תוצאות וביצוע מעקב והינו בין החברות המובילות בעבודה בהתאם לתכניות עבודה מבוססות מדדי תוצאה.

בהתאם למגמה זו, הנהלת הקבוצה מציבה ליחידות מדדים שיבחנו את עמידתם ב"מבחן התוצאה" ויציגו קשר בין הערכת היחידות לבין שיעור השגת יעדים תוצאתיים ומידת העמידה בתכניות העבודה.

הקבוצה הוקמה מתוך הצורך הבסיסי של האוכלוסיה, לשפר את איכות חייהם ולהביאה לרמה גבוהה יותר. ובשל הסיבה שכל פרט באוכלוסיה מעוניין לסייע לעצמו למען הצלחתו בחיים בכל היבטי חייו. להשוות פארים חברתיים אשר נוצרו בשנים האחרונות וזאת כתוצאה מסיבות רבות ושונות.

אנו מתגאים בזאת שאנו משנים את פני תרבות הדיור בישראל עם הפיכתן של בנינים וסביבות ישנות, וליצירתן של שכונות מגורים קהילתיות, הכוללות שירותים קהילתיים מתקדמים ופיתוח סביבתי ברמה גבוהה, המושך אליו אוכלוסיה איכותית ומבטיח את ערך הנכס לאורך שנים. סביבת חיים עירונית פעילה, איכותית וחדשנית והמאופיינת בלכידות חברתית וחום אנושי ותוך כדי העצמת הפרט ואיתנותה הכלכלית. העצמת השכבות החלשות בעיר ובניית גשר בינן לבין קבוצות חזקות באוכלוסיה. עידוד כלכלה מקיימת ואימוץ מדיניות של צדק סביבתי-חברתי. שמירה על כבוד האדם וחירותו. מוקד משיכה לתיירות פנים וחוץ ופיתוח תשתית תיירותית.

אנו משתדלים לקבוע את הסטנדרטים העולים של איכות החיים בישראל, להעמיד את הדיירים במרכז החוויה ההתחדשותית, להצעיד קדימה את תנופת ההתחדשות הפיתוח והבניה הארצית ולהביא לשינויים ושיפורים בתחומי חזות העיר ותדמיתה ומקפידים להעניק לדיירים סביבה של בטחון אישי, שקט נפשי וכן השקעה בטוחה ומשתלמת.

אנו מאמינים שלאוכלוסיה רבה במדינתינו מגיע להנות מהטוב ביותר שקיים כמו שאר האוכלוסיה ולקבל הזדמנות שווה כמו כולם.

אנו מאמינים שאין לנו מקום אחר לחיות בו!! אנו מגשימים את זכותו של כל אדם לחיות בתנאים סביבתיים הולמים וזכותו לאיכות הסביבה וכן שואפים לחדש ולשפר את פני העיר לטובה ולתת הזדמנות לכל איש לחיות חיים טובים, איכותיים ושלווים בסביבת מחייתו.

אנו שואפים להוביל את מדינת ישראל למובילה וחדשנית בתחום החזות המדינית, על-מנת שתהווה מופת למדינת ישראל כולה ולאזרחיה.

אני מאמין שבעזרת שיתוף פעולה ושילוב ידיים של כלל הגופים הפועלים בתחום השירות הציבורי, נצליח להגיע להישגים, למנוע את הקיטוב החברתי, ליצירת חברה טובה ומוצלחת יותר, להרחיב את מספר הבניינים לשידרוג והאזורים לשיקום חברתי כלכלי, לשפר את איכות השירות הניתן לתושבי המדינה, ולהעלות את ערך השירות בחברה הישראלית, ולייצר תקווה לעתיד טוב יותר לכולנו כאזרחי מדינת ישראל.

אנו מאמינים שצריך רצון ואומץ לקדם מדיניות שתאפשר לתושבים שחיים בעיר והאוהבים אותה - להמשיך ולהתגורר בה, כדי שכולם, ימשיכו לתת מכוחם ומיכולתם לעיר בחזרה.

התוכניות שלנו כוללות חידוש האזור כמרכז תרבות, תיירות, בילוי והשכלה; הגדלת השטח הבנוי לצד שימור מבנים היסטוריים; הגדלת היצע השטחים הירוקים; חיזוק שכונות המגורים ויצירת תשתית מגורים לצעירים; שיפור איכות החיים והגדלת היקף השירותים החברתיים והמסחריים;

לסיום, הנהלת הקבוצה רואה חשיבות רבה בשיפור השירות לבעלי הנכסים, התושבים ואזרחי ישראל, ובשיפור ההכרות של הציבור עם תפקיד הקבוצה, מדיניותה, יעדיה וכלי הסיוע שלה.

נשמח לקבל כל הארה והערה בנושאי הקבוצה בפרט ובכל נושא אחר בכלל.

 

בברכה
מנכ"ל חברת CITYCO (סיטיקו בע"מ)